Perşembe

Cuma

Cumartesi

Hakkımızda

2008 yılında Cihan AZRAK tarafından kurulan İMZA İnşaat bugün inşaat piyasasının önde gelen inşaat şirketlerinden birisi olmuştur. Yüzlerce aileyi konut sahibi yapan şirketimiz yaptığı binalarda her zaman kalite ve güveni ön planda tutmuştur.

İMZA İnşaat yaptığı konutları, deprem yönetmeliğine uygun inşa etmektedir. Şirketin temel esası projelerin belirlenen süre içerisinde sözleşmelere ve alıcıların isteklerine sadık kalacak şekilde bitirilmesidir. Çalışma faaliyetleri her alanda ve her dönemde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri "şirket kültürü" olarak benimsemiştir.

Şirketimiz konuta uygun yatırımcısına geri dönüşü kolay ve karlı olabilecek şekilde konutları inşa eder ve imal edeceği konutların tüm özelliklerini günümüz ihtiyaçlarına göre belirler, projelerini hazırlar, maliyet ve süresini tespit eder. Bu şartlara uygun konutları tamamlayıp alıcılarına teslim eder. İMZA İnşaat evleri modern ve estetik üretimi ile müşterilerin tüm beklentilerini karşılar.

Cihan AZRAKZirveyi hedef değil, temel almak...
Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen İMZA İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman "zirve"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur...

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. İMZA İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.

"geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz"